Advokátní kancelář Škára & Partners

Pečujeme zejména o firemní klientelu a rádi se stáváme dlouhodobým partnerem podnikatelů, jimž se snažíme pomáhat se stejnou péčí jako lékař mnohaletému pacientovi – s důrazem na prevenci vzniku problémů, otevřenost a vzájemnou důvěru.

Umíme zakládat nové firmy a ve stávajících provádět korporátní změny, připravujeme smlouvy na míru a provádíme audity existujících dokumentů. Školíme zaměstnance ohledně GDPR, dopadů nových zákonů nebo nastavení pohledávkového cyklu. Všechny navržené změny srozumitelně zavedeme do vaší každodenní praxe, abyste se v klidu mohli věnovat svému podnikání.

Nelekáme se ani méně obvyklých či rozsáhlých výzev. Máme zkušenosti s prodejem telekomunikačních rozvodů i vedením sporů o ochranné známky, podíleli jsme se na vzniku spin-off firmy vyvíjející léky na rakovinu. Pomáháme se na trhu rozkoukat start-upům a zakládali jsme kupříkladu televizní společnost. Podnikům všech velikostí a oborů jsme vymohli desetitisíce pohledávek a minimálně stejnému počtu dalších jsme předešli praktickými doporučeními.

Zakládáme si na neformálním a lidském jednání při maximální profesionalitě. Nezahrneme vás nesrozumitelnými právnickými pojmy ani abstraktními paragrafy – umíme se v nich pohybovat, ale nehodláme vás jimi zatěžovat. Hledáme cesty i tam, kudy se v českém právu ještě nikdo nevydal – s cílem vytvářet účinná řešení. A klienti nás mají rádi i proto, že za ně s úsměvem vyřizujeme jednání na úřadech.

Více se o nás dozvíte třeba na LinkedInu: https://www.linkedin.com/company/ak-skara-partners.